Zmień język: opakowania plastikowe, opakowania dla farmacji, opakowania do leków
  • polski
  • english
Pojemniki medyczne

Pojemniki medyczne

Pojemniki medyczne to wykonane z polietylenu lub polipropylenu opakowania, które służą jako bezpośrednie opakowania suplementów diety i leków. Stosowane są przez firmy wytwarzające suplementy diety i leki.

Pojemniki medyczne możesz kupić na naszym sklepie internetowym: https://chempaksklep.pl/12-pojemniki-medyczne

Zastosowanie pojemników medycznych

Pojemnik medyczny stosuje się jako opakowanie bezpośrednie do różnego rodzaju suplementów diety i leków. Opakowanie leku jest bardzo istotne w celu utrzymania preparatów farmaceutycznych wolnych od zanieczyszczeń, utrudnienia rozwoju drobnoustrojów i zapewnienia bezpieczeństwa .

Budowa pojemników medycznych

Pojemnik medyczny zbudowany jest w taki sposób, by zapewnić pełna ochronę leku, czy suplementów diety przed działaniem czynników zewnętrznych. Do ich produkcji używane są wysokiej jakości surowce. W czasie produkcji zachowane są wysokie standardy czystości. Pojemniki medyczne składają się z dwóch części: głównej o różnych pojemnościach i z zakrętki z uszczelnieniem indukcyjnym zabezpieczonej przed otwarciem przez dzieci.

Trwałość i staranne wykonanie pojemników

Pojemniki produkowane są z dbałością o szczegóły i starannością, co czyni je odpornymi na wszelkiego rodzaju przekłucia, a także uderzenia czy wstrząsy. Pojemniki medyczne po wyprodukowaniu są poddane analizie sensorycznej, i badaniu na szczelność. Cała produkcja odbywa się zgodnie z normami przyjętymi przez Państwowy Zakład Higieny, co gwarantuje wysoką jakość wyrobu.