Zmień język: opakowania plastikowe, opakowania dla farmacji, opakowania do leków
 • polski
 • english

Certyfikaty

Polityka jakości

Zakład Produkcyjno-Handlowy CHEM-PAK jest stale rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży tworzyw sztucznych . Specjalizuje się w produkcji zakrętek i butelek z tworzyw sztucznych dla branż:
chemicznej, farmaceutycznej i rolniczej. Współpraca z klientami strategicznymi stanowi fundament stałego rozwoju.

Firma CHEM-PAK dąży do uzyskiwania i utrzymywania najwyższego poziomu satysfakcji klienta. Realizuje postawione zamierzania wdrażając i spełniając wymogi systemu zarządzania jakością opartego na normie ISO9001:2008. Dobra organizacja przedsiębiorstwa wraz ze sprawnie funkcjonującym, utrzymywanym i doskonalonym systemem zarządzania jakością, stanowią gwarancję produkcji wysokiej jakości wyrobów.

Strategiczne cele jakościowe dotyczą:

 • usprawnienia procesów technologicznych produkcji,
 • pozyskiwania nowych klientów,
 • zwiększania atrakcyjności wyrobów,
 • zwiększania wydajności produkcji,
 • ograniczenia wytwarzanych odpadów.

Polityka jakości Zakładu Produkcyjno-Handlowego CHEM-PAK stanowi deklarację właściciela firmy, jest adekwatna do stanu bieżącego firmy i podlega przeglądom pod kątem aktualności założonych w niej zadań.

Właściciel Firmy
Władysław Wojtczak

 • Oferta

  Jesteśmy producentem opakowań plastikowych. W naszej ofercie znajdują się takie produkty plastikowe, jak butelki, dozowniki, pojemniki do leków, a także zakrętki. Opakowania plastikowe wytwarzane są na nowoczesnych maszynach z doskonałej jakości surowców. Naszym zamiarem jest osiąganie wysokich standardów jakościowych, oraz zaspokajanie potrzeb klientów.
  Produkujemy: pojemniki medyczne, nakrętki plastikowe, opakowania dla farmacji, opakowania plastikowe, butelki plastikowe, opakowania do leków.

  Zobacz więcej oferta
 • Certyfikaty

  CHEM-PAK dąży każdorazowo do uzyskiwania i utrzymywania najwyższego poziomu satysfakcji klienta. Realizuje postawione zamierzania wdrażając i spełniając wymogi systemu zarządzania jakością opartego na normie ISO9001:2008. Doskonała organizacja przedsiębiorstwa wraz ze sprawnie funkcjonującym, utrzymywanym i doskonalonym systemem zarządzania jakością, stanowią gwarancję produkcji wysokiej jakości opakowań.

  Zobacz więcej certyfikaty
 • Aktualności

  Aktualności dotyczące firmy oraz produkcji butelek plastikowych, nakrętek plastikowych, opakowań dla farmacji, opakować do leków, opakowań plastikowych i pojemników medycznych.

  Zobacz więcej dokumenty