Zmień język

Butelki plastikowe

Butelki plastikowe to obszerna grupa produktów dostępnych w naszym asortymencie. Cieszą się one ogromną popularnością ze względu na szerokie możliwości zastosowania. Doskonale sprawdzę sią zarówno w branży spożywczej, kosmetycznej, jak i farmaceutycznej, niezależnie od tego, jaki produkt będzie w nich przechowywany. Jako lider wśród producentów butelek plastikowych Z. P. H. CHEMPAK w swojej ofercie posiada ich różnorodne rodzaje – dostępne są butelki o pojemności od 5 do nawet 500 ml.

Butelki plastikowe możesz kupić na naszym sklepie internetowym: https://chempaksklep.pl/

Butelki plastikowe producent

Głównym celem producenta butelek plastikowych Z. P. H. CHEMPAK jest osiągnięcie wysokich standardów oraz zaspokojenie wszystkich oczekiwań klientów – nawet tych najbardziej wymagających. Oferowane przez nas plastikowe butelki są więc produkowane z dbałością o wszelkie szczegóły i dostosowane do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu sprawdzą się w każdej branży.

Butelki plastikowe wysokiej jakości

Nasze butelki wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów takich jak PE i HDPE. Istnieje możliwość zamówienie produktów w dowolnym kolorze, według potrzeb oraz z dopasowanymi nakrętkami, które umożliwią jak najlepsze przechowywanie produktów w butelkach. Pracując w oparciu o certyfikat ISO9001:2008, każdego dnia z pasją tworzymy partie różnorodnych butelek. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najwyższą jakość i pełnię profesjonalizmu na naszych liniach produkcyjnych, a także dbamy o utrzymanie jak najwyższych standardów. Produkowane przez nas butelki są trwałe i estetyczne, o czym świadczy stale rosnąca liczba zadowolonych klientów.

Szerokie zastosowanie butelek plastikowych

Butelka plastikowa to niedrogi i wytrzymały sposób na opakowanie produktu. Dzięki szerokiemu wyborowi pojemności, koloru czy nakrętek produkty od Z. P. H. CHEMPAK znajdują zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie. Możliwość barwienia i stosowania różnego rodzaju zamknięć pozwala też na wyprodukowanie butelek całkowicie unikalnych. Jedną z najważniejszych zalet tego produktu jest również całkowita dowolność przy ich formowaniu, co daje sposobność stworzenia opakowań jak najlepiej dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Butelki plastikowe z naszej oferty