Zmień język: opakowania plastikowe, opakowania dla farmacji, opakowania do leków
  • polski
  • english
Opakowania do suplementów diety

Opakowania do suplementów diety

Opakowania do suplementów produkowane przez Z. P. H. CHEMPAK są praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem umożliwiającym zabezpieczenie suplementów podczas transportu oraz ich wygodne przechowywanie, przy jednoczesnej ochronie przed dostępem zewnętrznych czynników.

Najwyższa jakość opakowań do suplementów diety

Z.P. H. CHEMPAK dostarcza wysokiej klasy opakowań z tworzyw sztucznych odpowiednie do przechowywania różnego rodzaju suplementów diety. Wszystkie opakowania produkowane są zgodnie z europejskimi normami przy użyciu nowoczesnych technologii. Przy produkcji opakowań z tworzyw sztucznych stosujemy przede wszystkim technologię wytrysku i rozdmuchu. Pracujemy przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, który po części został zakupiony dzięki funduszowi unijnemu. Stały rozwój i chęć sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów sprawia, że oferowane przez Z. P. H. CHEMPAK opakowania do suplementów diety są produktem najwyższej jakości, a firma wciąż rozwija się i powiększa.

Rodzaje opakowań na suplementy diety

W zależności od pojemności opakowanie do suplementów diety może pomieścić od 30 do nawet 120 kapsułek czy tabletek. Pojemniki posiadają również dużą powierzchnię do umieszczania oznakowania oraz opisów danego suplementu i wykonywane są z takich tworzyw jak HDPE, LDPE oraz PP. Przeważnie do produkcji opakowań stosuje się pojemność od 40 do 250 ml. Pojemniki naszej produkcji cechuje dbałość o najdrobniejsze szczegóły oraz precyzja wykonania, która gwarantuje szczelność opakowania i skuteczne zabezpieczenie przechowywanego w nim produktu.

Szerokie zastosowanie opakowań

Dzięki dużemu wyborowi opakowań na suplementy diety w pojemnikach można przechowywać wszelkiego rodzaju tabletki czy kapsułki. Produkowane opakowania są nie tylko wygodne, poręczne czy praktyczne. Pozwalają także na długie przechowywanie produktów bez utraty świeżości, nie zmieniają także właściwości danego suplementu. Pojemniki na suplementy diety od Z. P. H. CHEMPAK zajmują niewiele miejsca i gwarantują wygodne dozowanie tabletek.