Zmień język

Pojemniki medyczne HDPE

Pojemniki medyczne to wykonane z polietylenu lub polipropylenu opakowania, które służą jako bezpośrednie opakowania suplementów diety i leków. Stosowane są przez firmy wytwarzające suplementy diety i leki.

Pojemniki do zastosowań medycznych możesz kupić na naszym sklepie internetowym: https://chempaksklep.pl/12-pojemniki-medyczne

Zastosowanie pojemników medycznych

Stosuje się je jako opakowanie bezpośrednie do różnego rodzaju suplementów diety i leków. Opakowanie leku jest bardzo istotne w celu utrzymania preparatów farmaceutycznych wolnych od zanieczyszczeń, utrudnienia rozwoju drobnoustrojów i zapewnienia bezpieczeństwa .

Budowa pojemników medycznych

Pojemnik medyczny zbudowany jest w taki sposób, by zapewnić pełna ochronę leku, czy suplementów diety przed działaniem czynników zewnętrznych. Do ich produkcji używane są wysokiej jakości surowce. W czasie produkcji zachowane są wysokie standardy czystości. Pojemniki plastikowe medyczne składają się z dwóch części: głównej o różnych pojemnościach i z zakrętki z uszczelnieniem indukcyjnym zabezpieczonej przed otwarciem przez dzieci.

Trwałość i staranne wykonanie pojemników

Pojemniki produkowane są z dbałością o szczegóły i starannością, co czyni je odpornymi na wszelkiego rodzaju przekłucia, a także uderzenia czy wstrząsy. Opakowania medyczne po wyprodukowaniu są poddane analizie sensorycznej, i badaniu na szczelność. Cała produkcja odbywa się zgodnie z normami przyjętymi przez Państwowy Zakład Higieny, co gwarantuje wysoką jakość wyrobu.

Pojemniki medyczne HDPE z naszej oferty

Pojemniki dla medycyny odgrywają niezwykle ważną rolę w procesie wytwarzania, przechowywania oraz dystrybucji wyrobów medycznych. Od jakości ich wykonania w dużym stopniu zależy bezpieczeństwo przeprowadzanych procedur, a tym samym dobro pacjentów.

zobacz więcej

Pojemniki medyczne produkowane przez CHEMPAK

Pojemniki plastikowe medyczne produkowane są z polipropylenu lub polietylenu.
Zastosowanie wysokiej jakości tworzyw sztucznych pozwala na przeprowadzenie kompleksowych rozwiązań produkcyjnych, uwzględniających rygorystyczne normy technologii medycznej oraz spełniających wszystkie niezbędne wymogi. Odpowiedni projekt umożliwia przeprowadzenie skutecznej penetracji czynnika sterylizującego wewnątrz pojemnika, gdzie znajdują się komponenty dedykowane konkretnym procedurom medycznym. Oferowane opakowania medyczne powstają z użyciem nowoczesnych technologii, które znacząco zwiększyły zapotrzebowanie na nowe produkty i zastosowania w branży medycznej. Nasze opakowania wykorzystujemy do przechowywania leków czy suplementów diety, a nie jako pojemniki na odpady medyczne / pojemnik na odpady medyczne.

Zastosowanie pojemników medycznych

Produkowane przez nas pojemniki to nie pojemniki medyczne na odpady, nie nadają się na odpady medyczne, natomiast mogą służyć jako pośrednie lub bezpośrednie opakowanie różnego rodzaju produktów medycznych. Zamiast jako pojemnik na odpady, znajdują zastosowanie przede wszystkim w formie ochrony leków, suplementów diety oraz innych preparatów farmaceutycznych, w tym zapisywanych na receptę. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod sterylizujących jako producent pojemników medycznych jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych wyrobów. Zastosowanie odpowiednich opakowań utrudnia rozwój drobnoustrojów i przeciwdziała przedostawaniu się zanieczyszczeń, a jednocześnie daje pewność zachowania unikalnych właściwości każdego produktu medycznego.

Unikalna budowa pojemników medycznych

Opakowania medyczne skutecznie chronią swoją zawartość przed negatywnym działaniem szkodników zewnętrznych. Wynika to z ich specyficznej budowy, opartej na zastosowaniu najwyższych standardów czystości oraz wykorzystaniu najlepszych jakościowo surowców. Oferowane przez doświadczonego producenta opakowania medyczne składają się z dwóch podstawowych elementów. Część główna dostępna jest w wielu różnych pojemnościach, a zakrętka posiada odpowiednie uszczelnienie indukcyjne — chroniące zawartość przed przypadkowym otwarciem przez dzieci.

Trwałe, solidne i higieniczne

Profesjonalne zastosowania medyczne wymagają wykorzystania niezawodnych i dobrze zaprojektowanych rozwiązań. Opakowania muszą być sterylne i spełniać wszystkie rygorystyczne wymogi higieniczne, a jednocześnie umożliwiać elastyczne dostosowanie do szerokiej gamy produktów o zastosowaniu medycznym (nie jako pojemniki na odpady medyczne). Rozwiązania oferowane przez producenta medycznych pojemników — Zakład Produkcyjno-Handlowy Chem Pak — spełniają wszystkie te potrzeby. Wyróżniają się starannością wykonania i dbałością o szczegóły, a zarazem optymalną odpornością na wstrząsy, uderzenia i przekłucia. Po przygotowaniu poddawane są badaniu na szczelność oraz analizie sensorycznej. Proces produkcji spełnia normy przyjęte przez Państwowy Zakład Higieny, co daje gwarancję uzyskania produktu najwyższej jakości.

Pojemniki na odpady medyczne, pojemnik na odpady, pojemnik na odpady medyczne, worki na odpady. Pojemnik na odpady medyczne w ofercie.