Zmień język

Nakrętki plastikowe

Nakrętki plastikowe to niezwykle popularne dziś zamknięcie wielu pojemników, czy butelek, które pozwala na jego wielokrotne zamykanie i otwierane.

Nakrętki plastikowe możesz kupić na naszym sklepie internetowym: https://chempaksklep.pl/

Nakrętki plastikowe produkcja

Zakrętki plastikowe naszej produkcji to najwyższa jakość, dbałość o najdrobniejszy szczegół, niezwykła precyzja wykonania gwarancja bezpieczeństwa. Nakrętki plastikowe w Z.P.H. CHEMPAK powstają z tworzyw takich jak PE czy HDPE. Ponadto, nasze nakrętki wyposażone są we wkładki uszczelniające poliamidowo-aluminiowe, poliuretanowe, indukcyjne, odpowietrzające czy aluminiowe. Mogą także posiadać pierścień zabezpieczający i, oczywiście, posiadać różne rozmiary.
Dzięki tak szerokiej ofercie nakrętki plastikowe Z.P.H. CHEMPAK wykorzystać można w produkcji wód, napojów i innych, wszelkiego rodzaju płynów.

Nakrętki plastikowe z naszej oferty

Wychodząc na przeciw zwiększającemu się zapotrzebowaniu producentów z branży spożywczej, chemicznej oraz innych, które do konfekcjonowania swoich płynnych lub sypkich produktów stosują opakowania z tworzyw sztucznych zabezpieczane przez nakrętki plastikowe, proponujemy tego typu zamknięcia o najwyższych parametrach użytkowych.

zobacz więcej

Dlaczego właśnie zakrętki plastikowe od Chem-Pak?

Nasza firma jest jednym z najdłużej działających na rynku polskim producentów różnego rodzaju nakrętek plastikowych, w które wkładamy swoje bogate doświadczenie. Przez ponad ćwierć wieku od rozpoczęcia produkcji zakrętek plastikowych zdobyliśmy ogromną wiedzę i wdrożyliśmy najnowsze technologie, które sprawiają, że nasze produkty spełniają najwyższe światowe standardy, o czym świadczy wciąż rosnąca rzesza zadowolonych kontrahentów.

Produkowane przez nas nakrętki plastikowe są gwarancją doskonałego zabezpieczenia opakowań, ponieważ są projektowane i wykonywane z myślą o bezpieczeństwie produktów, które są w nich przechowywane. Zachowują one świeżość oraz walory smakowe, dlatego są tak cenione przez odbiorców z różnych branż. Ponad to zakrętki plastikowe są przez naszą firmę produkowane zgodnie z zapotrzebowaniem odbiorców na kolorystykę, kształt oraz wielkość. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom cały asortyment nakrętek plastikowych, które idealnie dopasują się do ich produktów pod względem rozpoznawalności marki.

Jakie technologie zabezpieczające możemy zaproponować naszym odbiorcom?

Produkowane przez naszą firmę zakrętki plastikowe posiadają precyzyjnie opracowane wymiary, idealnie pasują do opakowania, dzięki temu produkt, który znajduje się w nim jest bezpieczny. Nakrętki mogą posiadać dodatkowy pierścień zabezpieczający, który w najwyższym stopniu zapewnia szczelność opakowania oraz daje gwarancję, że produkt jest fabrycznie zapakowany, a przez to w pełni bezpieczny.

Dodatkowo produkowane przez nas nakrętki plastikowe są wyposażane w elementy zabezpieczające, które pozwalają na wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowań, dlatego doskonale sprawdzają się podczas przechowywania produktu oraz jego używania przez dłuższy czas. Są to wkładki uszczelniające poliamidowo-aluminiowe, poliuretanowe, indukcyjne, odpowietrzające oraz aluminiowe, które mogą być dopasowane do opakowań o konkretnym przeznaczeniu. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji zakrętek plastikowych daje efekt w postaci najnowocześniejszych obecnie technologii w zabezpieczaniu produktów w opakowaniach z tworzyw sztucznych.

Jakie branże korzystają z naszych nakrętek plastikowych do zabezpieczenia swoich produktów?

Zastosowanie nakrętek plastikowych o najwyższych parametrach zabezpieczających opakowania jest obecnie bardzo szerokie. Największymi odbiorcami naszych produktów są przedsiębiorstwa z branży spożywczej, gdzie nakrętki używa się do konfekcjonowania napojów, wody mineralnej, płynnych przypraw, ale także produktów sypkich. Z nakrętek korzysta przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny oraz chemiczny.